לקוחות ממליצים עלינו

רחל שמואל-שפי
פייסבוק

לצפייה בהמלצה

עורכת דין מעולה , אנושית , מקצועית , מחוייבת ללקוחותיה . בעלת ניסיון רב בתחום מומחיותה.

סיגל אופיר
גוגל

לצפייה בהמלצה

למשרד עו"ד מרב וייס קרטיה הגענו לצורך טיפול משפטי מול משרד הביטחון בשל פציעה מורכבת של בני שקרתה במהלך השירות הצבאי.
כבר בתחילת הדרך ניכר כי מדובר בעו"ד ברמה הגבוהה ביותר, יסודית ובעלת ידע רב בכל ההליך המשפטי שנוגע לנכי צה"ל.
בזכותה של מרב מיצינו את כל הזכויות המגיעות לבני תוך שהיא מגלה אכפתיות, אנושיות וטיפול מאוד איכותי.
נעים ביותר היה לעבוד מול מרב.
אציין כי במשרדה של מרב עובדת ענת אשר בכל עת היתה נכונה לעזור וענתה בסבלנות בנעימות ובזריזות לכל פניה.
תודה רבה על הכל
יישר כח
סיגל

חני טבצ'יניק
גוגל

לצפייה בהמלצה

והנה באה השעה… לאמר תודה גדולה!!!.
הגענו לעוד' מרב וייס קרטייה כדי לבקש עזרה מול משרד הבטחון. פגשנו עוד' מקצועית ידענית עקשנית לא מוותרת, כשאנחנו לנגד עינייה והאמונה בצידקת דרכינו. בתבונתה הרבה ידעה לנתב לסייע ולהכיל את כל העליות והמורדות שלנו במשך כל התהליך. כעת כשהגענו לסוף התהליך ולתחילתה של דרך חדשה, מבקשים להודות כי זכינו בטיפול מקצועי מסור עם חיוך ועיניים בורקות. בהזדמות זו מבקשים להודות לענת המזכירה על הבוקר טוב החיוך והאוירה הבייתית של המשרד. תמיד במאור פנים חיוך ומילה טובה.
תודה תודה תודה.
יישר כוח והמשך הצלחות בכל התחומים.

ב'
פייסבוק

לצפייה בהמלצה

הי חברים, אני לא מאלה שחולקים הרבה בפייס,דיי שומרת על פרטיות, אך הפעם אני מרגישה צורך כי זה לטובת הציבור,לכן הפעם אני אפילו מבקשת לשתף. כידוע ישנם רבים שחוו במסגרת השירות הצבאי פוסט טראומה, הצבא לא מכיר בכך ולעיתים קרובות אף בעזרת עורך דין הם נדחים ונאלצים לבד לבד להתמודד עם הסיוטים,גם אני חוויתי בשרות שלי פוסט טראומה,כעת איני יכולה לפרט,אני לא בשלה נפשית להוציא את זה. לפני כמה שנים הגשתי בקשה להכרה ונדחיתי, פניתי בהיסוס לעורכת דין מירב וייס קרטיה, הייתי בטוחה בשיחת הטלפון שמירב תגיד לי לוותר,אך לא,היא הזמינה אותי למשרדה, מירב לא ויתרה ועודדה גם אותי לא לוותר, לפני הניצחון הענק הזה יש את מירב שמעבר לכך שהיא עורכת דין תותחית היא לב ענק. בבקשה שתפו, כי באמת במקרה שלי מרב עשתה את הבלתי אפשרי!,אם אתם מכירים אנשים שנפגעו בשרותם הצבאי בפוסט טראומה ולא משנה לפני כמה שנים אנא הפנו אותם למירב וויס קרטיה!.

אביבית גולדשטיין
גוגל

לצפייה בהמלצה

אני נכה משרד הביטחון המטופל על ידי משרדה של עורכת-הדין מרב וייס קרטיה. מדובר במשרד עו"ד טוב, אמין והשירות בו מעולה. את הטיפול עם נכי משרד הביטחון מלוות עורכת הדין מרב וענת המזכירה. הן לוקחות חלק דומיננטי לאורך כל הדרך במהלך התביעה בטיפול אישי ומסור, טיפול שהוא הרבה מעל למצופה .

קובי גוטליב
גוגל

לצפייה בהמלצה

פנינו למירב בעקבות נכות שנגרמה לבן שלנו במהלך אימון בשרות הסדיר בגולני. קיבלנו הסבר מדויק לגבי כל התהליכים והסיכוי לקבלת התביעה. מירב הייתה עם הבן שלנו לאורך כל הועדות עם תמיכה מאוד מקצועית ידע נרחב והמון אכפתיות. בסופו של התהליך הבן קיבל את אחוזי הנכות שעמדו בתחום העליון של הציפיות שלנו.

כשנה לאחר מכן עקב מצבי הרפואי שקלתי לנסות לקבל פטור ממס הכנסה באמצעות וועדה רפואית בביטוח הלאומי. פניתי שוב למירב והצגתי את מצבי הרפואי. מירב טענה שיש סיכוי טוב לקבל את 90% הנכות. מאחר ויש לי מספר בעיות בתחומי רפואה שונים הייתי צריך להגיע למספר ועדות והתהליך לקח שנה שלמה. מירב הכינה את כל המסמכים הרפואיים שסיפקתי לה. היא הופיע איתי לכל הוועדות ועזרה לי להבין את התהליך. בשלב מסוים לא קיבלתי את אחוזי הנכות שציפיתי למחלה העיקרית שלי ונראה היה שלא אגיע לאחוז הנדרש. מירב הגיע לבד לוועדה המסכמת והצליחה לשכנע את חברי הוועדה לתקן מספר נקודות בהן הם לא עמדו הנהלים. כתוצאה מכך קיבלתי את האחוזים שמקנים פטור משנת 2015. אני הייתי משוכנע שנצטרך לעבור תהליך של ערעור שייקח זמן נוסף רב, והופתעתי מההצלחה. לאורך כל התהליך קיבלתי תמיכה מלאה והמון רצון טוב. לדוגמה, מירב ראתה שאני מתקשה בהליכה בשל בעיות נשימה ולקחה על עצמה לטפל בקבלת תו נכה לרכב. ואכן מספר שבועות לאחר מכן קיבלתי את התו. האפשרות לחנות קרוב לכניסה בחניית נכים בעבודה מהווה שיפור משמעותי עבורי.

אני ממליץ בחום על מירב לאור המקצועיות, האכפתיות והיחס החם שקיבלנו בשני המקרים שלנו שבהם היא טיפלה בהצלחה מלאה.

חיים הרצמן
פייסבוק

לצפייה בהמלצה

עו"ד מעולה, חכמה, חריפה ועזרה. מקצועית מאוד מאוד.

יפעת
גוגל

לצפייה בהמלצה

משרד בוטיק, עם יחס אנושי ואישי. משרד בו הלקוח אינו עוד אחד מיני רבים, אלא לקוח הוא אדם שנפגע וכעת נלחם על המגיע לו. עו"ד מירב הינה דור שלישי לעורכי דין ששמו להם להציב את הלקוח מעל לכל. יישר כח

שרון פישביין
פייסבוק

לצפייה בהמלצה

עו"ד מירב וייס מקצועית ,איכותית , אמינה וישרה ! מומלץ בחום !הטובה מכולם !

יפה לוי
גוגל

לצפייה בהמלצה

משרד איכותי , נעים , יחס אישי חם ,טיפול יסודי ומהיר, תענוג

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: