לקוחות ממליצים עלינו

רחל שמואל-שפי
פייסבוק

לצפייה בהמלצה

עורכת דין מעולה , אנושית , מקצועית , מחוייבת ללקוחותיה . בעלת ניסיון רב בתחום מומחיותה.

סיגל אופיר
גוגל

לצפייה בהמלצה

למשרד עו”ד מרב וייס קרטיה הגענו לצורך טיפול משפטי מול משרד הביטחון בשל פציעה מורכבת של בני שקרתה במהלך השירות הצבאי.
כבר בתחילת הדרך ניכר כי מדובר בעו”ד ברמה הגבוהה ביותר, יסודית ובעלת ידע רב בכל ההליך המשפטי שנוגע לנכי צה”ל.
בזכותה של מרב מיצינו את כל הזכויות המגיעות לבני תוך שהיא מגלה אכפתיות, אנושיות וטיפול מאוד איכותי.
נעים ביותר היה לעבוד מול מרב.
אציין כי במשרדה של מרב עובדת ענת אשר בכל עת היתה נכונה לעזור וענתה בסבלנות בנעימות ובזריזות לכל פניה.
תודה רבה על הכל
יישר כח
סיגל

חני טבצ'יניק
גוגל

לצפייה בהמלצה

והנה באה השעה… לאמר תודה גדולה!!!.
הגענו לעוד’ מרב וייס קרטייה כדי לבקש עזרה מול משרד הבטחון. פגשנו עוד’ מקצועית ידענית עקשנית לא מוותרת, כשאנחנו לנגד עינייה והאמונה בצידקת דרכינו. בתבונתה הרבה ידעה לנתב לסייע ולהכיל את כל העליות והמורדות שלנו במשך כל התהליך. כעת כשהגענו לסוף התהליך ולתחילתה של דרך חדשה, מבקשים להודות כי זכינו בטיפול מקצועי מסור עם חיוך ועיניים בורקות. בהזדמות זו מבקשים להודות לענת המזכירה על הבוקר טוב החיוך והאוירה הבייתית של המשרד. תמיד במאור פנים חיוך ומילה טובה.
תודה תודה תודה.
יישר כוח והמשך הצלחות בכל התחומים.

שרה אבני
מייל

לצפייה בהמלצה

לכל מאן דבאי!
אני, אבני שרה, כבר שנים רבות נעזרת בשירותי עוה”ד מרב וייס-קרטיה.
המשרד, היה מנוהל שנים רבות ע”י עו”ד שרון (סבה של מרב).
אני קיבלתי את עצותיו הטובות והמקצועיות בכל הבעיות שהתעוררו בחיי.

לאחר שמר שרון הפסיק לעבוד (פנסיה), מרב המשיכה לתת לי ייעוץ משפטי וכל הנדרש מסביב.
אני קיבלתי ממנה יחס לבבי ונחמד, שירות מצוין, מהיר ומקצועי לכל הבעיות שהתעוררו בחיי, בין במישור האישי ובין במישור העסקי.
אני מקווה להשתמש בשירותיה בהמשך חיי.
אני ממליצה בחום להיעזר בשירותי משרד עו”ד מרב וייס-קרטיה לכל ענין.

חיפה; 1/7/21

אבני שרה

זמיר פנחס
מייל

לצפייה בהמלצה

לגברת היקרה עורכת הדיון שרון וייס קרטיה – חיפה
ברצוני להודות לעורכת הדין הגברת וייס, על הטיפול המקצועי והיחס החם, על האכפתיות, הסבלנות והמקצועיות והסובלנות ובשירות אמין – בהתנהלות בתביעה שלי מול משרד הביטחון, שקיבלתי בהליך תביעה להחמרה מצב רפואי ממשרד הביטחון.
הרגשתי והבנתי שאני נמצא בידיים מנוסות וטובות, היודעות לנהל הליך מקצועי ורציני, ולכן, סיימה בניצחון – וקיבלתי את כל שאמרה שאקבל … .
כן להדגיש על התכונה החשובה לזכותה של גב’ וייס, והיא הענווה שבה … .
גברת יקרה ונכבדה… עשית את זה בגדול וביושר ובהצלחה מוחצת … הרצון שלך להשיג את שמגיע ללקוח (הנכה) ולא לוותר – זה משהו שלא פוגשים כל יום.
עורכת הדין וייס דאגה להעביר לידיעתי הסברים ברורים על המהלכים, שהקלו על הבנת ההליך בתביעה.
כמו כן, יש להדגיש את הישגיה בהתנהלות מול הרופאים המקצועיים, לצורך חוות הדעת והישגיה לתשלומים סבירים ביותר לאותם בעלי מקצוע (רופאים), ידעה מה שצריך ומה לבקש ובכדי לא לגלוש להוצאות גבוהות.
כן לציין את אנשי צוות המשרד, אשר פעלו ללא דופי וביצעו את מלאכתם נאמנה באופן מושלם ומקצועי.
לכן, אני מאחל לך בריאות ואושר והמשך מוצלח בכל שתעשי.

זמיר פנחס – נכה צה”ל – מושב מאור – 050-2090919

מ.ש
מייל

לצפייה בהמלצה

תודה לעו״ד מרב שליוותה אותי בתביעת החמרה מול אגף השיקום.

עו״ד מרב עשתה הכל בצורה מקצועית, הגונה, אנושית תוך הבנת המערכת  והצלחה עד לתוצאה הראויה. יישר כח גדול ותודה ענקית.

מ.ש

ב'
פייסבוק

לצפייה בהמלצה

הי חברים, אני לא מאלה שחולקים הרבה בפייס,דיי שומרת על פרטיות, אך הפעם אני מרגישה צורך כי זה לטובת הציבור,לכן הפעם אני אפילו מבקשת לשתף. כידוע ישנם רבים שחוו במסגרת השירות הצבאי פוסט טראומה, הצבא לא מכיר בכך ולעיתים קרובות אף בעזרת עורך דין הם נדחים ונאלצים לבד לבד להתמודד עם הסיוטים,גם אני חוויתי בשרות שלי פוסט טראומה,כעת איני יכולה לפרט,אני לא בשלה נפשית להוציא את זה. לפני כמה שנים הגשתי בקשה להכרה ונדחיתי, פניתי בהיסוס לעורכת דין מירב וייס קרטיה, הייתי בטוחה בשיחת הטלפון שמירב תגיד לי לוותר,אך לא,היא הזמינה אותי למשרדה, מירב לא ויתרה ועודדה גם אותי לא לוותר, לפני הניצחון הענק הזה יש את מירב שמעבר לכך שהיא עורכת דין תותחית היא לב ענק. בבקשה שתפו, כי באמת במקרה שלי מרב עשתה את הבלתי אפשרי!,אם אתם מכירים אנשים שנפגעו בשרותם הצבאי בפוסט טראומה ולא משנה לפני כמה שנים אנא הפנו אותם למירב וויס קרטיה!.

אביבית גולדשטיין
גוגל

לצפייה בהמלצה

אני נכה משרד הביטחון המטופל על ידי משרדה של עורכת-הדין מרב וייס קרטיה. מדובר במשרד עו”ד טוב, אמין והשירות בו מעולה. את הטיפול עם נכי משרד הביטחון מלוות עורכת הדין מרב וענת המזכירה. הן לוקחות חלק דומיננטי לאורך כל הדרך במהלך התביעה בטיפול אישי ומסור, טיפול שהוא הרבה מעל למצופה .

קובי גוטליב
גוגל

לצפייה בהמלצה

פנינו למירב בעקבות נכות שנגרמה לבן שלנו במהלך אימון בשרות הסדיר בגולני. קיבלנו הסבר מדויק לגבי כל התהליכים והסיכוי לקבלת התביעה. מירב הייתה עם הבן שלנו לאורך כל הועדות עם תמיכה מאוד מקצועית ידע נרחב והמון אכפתיות. בסופו של התהליך הבן קיבל את אחוזי הנכות שעמדו בתחום העליון של הציפיות שלנו.

כשנה לאחר מכן עקב מצבי הרפואי שקלתי לנסות לקבל פטור ממס הכנסה באמצעות וועדה רפואית בביטוח הלאומי. פניתי שוב למירב והצגתי את מצבי הרפואי. מירב טענה שיש סיכוי טוב לקבל את 90% הנכות. מאחר ויש לי מספר בעיות בתחומי רפואה שונים הייתי צריך להגיע למספר ועדות והתהליך לקח שנה שלמה. מירב הכינה את כל המסמכים הרפואיים שסיפקתי לה. היא הופיע איתי לכל הוועדות ועזרה לי להבין את התהליך. בשלב מסוים לא קיבלתי את אחוזי הנכות שציפיתי למחלה העיקרית שלי ונראה היה שלא אגיע לאחוז הנדרש. מירב הגיע לבד לוועדה המסכמת והצליחה לשכנע את חברי הוועדה לתקן מספר נקודות בהן הם לא עמדו הנהלים. כתוצאה מכך קיבלתי את האחוזים שמקנים פטור משנת 2015. אני הייתי משוכנע שנצטרך לעבור תהליך של ערעור שייקח זמן נוסף רב, והופתעתי מההצלחה. לאורך כל התהליך קיבלתי תמיכה מלאה והמון רצון טוב. לדוגמה, מירב ראתה שאני מתקשה בהליכה בשל בעיות נשימה ולקחה על עצמה לטפל בקבלת תו נכה לרכב. ואכן מספר שבועות לאחר מכן קיבלתי את התו. האפשרות לחנות קרוב לכניסה בחניית נכים בעבודה מהווה שיפור משמעותי עבורי.

אני ממליץ בחום על מירב לאור המקצועיות, האכפתיות והיחס החם שקיבלנו בשני המקרים שלנו שבהם היא טיפלה בהצלחה מלאה.

פתחי בשיר
גוגל

לצפייה בהמלצה

1) אני בשיר פתחי , מבית זרזיר קצין בכיר במילואים ונכה צה״ל .
2) הכרתי את עוה״ד מרב וייס בשנת 2001 , טפלה בתיק שלי מול משרד הביטחון , גםטפלה בהרבה חילים , מול משרד הבטחון , ואנשים שטפלה בהם מול הביטוח הלאומי שהגיעו לעו״ד מרב לפי המלצת שלי
3) עו״ד מרב , מקצועית מאוד , עושה את עבודתה לשביעות רצון הקליינטים שלה , עושה את תפקידה כעורכת דין מעומק לבה .
4)עו״ד מרב רצינית מאוד, פדנטית ועושה את עבודתה תוך יריעת שמיים
ומעבר לכך ובראש המלצתי שהיא קודם כל בן אדםאכפתית, מקצועית ומלח הארץ.
5)עו״ד מרב ,אשת חיל , אמיתית , רודפת צדק , נלחמת למען הצדק והאמת
6) אבקש להמליץ על עורכת דין מרב בשתי ידיים.

רס”ן מל’ פתחי בשיר

אבא של חייל
מייל

לצפייה בהמלצה

בהמלצות חמות הגענו אליך, אחרי שבני נפצע פציעה מורכבת במהלך השירות הצבאי.
מיד הבנת וידעת לתרגם את שחווה בריאותית ורגשית ואנחנו ידענו כי הגענו למקום הנכון.
פגשנו אישה מקצועית, מלאה בביטחון, אמפטית, שירותית ואופטימית.
אופטימיות זו, הקרינה גם עלינו ותרמה לאמונה שלנו בכך שהצדק יעשה בצורה המיטבית ביותר.
נלחמת את מלחמתנו בנחישות מעוררת הערצה, כאילו זו מלחמתך, היית לנו לאוזן קשבת, ירדת לעומקים של פרטים אל מול הוועדות של משרד הביטחון.
אני מבקש להודות לך ולצוות משרדך על עבודתכם לילות, כימים בכדי לתת לנו את הייצוג המשפטי הטוב ביותר. בזכותך, אנו מרגישים כי מוצו זכויותינו.
מרב היקרה – היום, אין לי ספק כי הצלחנו בבחירתנו. את עו”ד סופר מקצועית ובנוסף גם אנושית, אוהבת אדם, מוסרית ואכפתית ועל כך, תודתנו העמוקה.
מאחלים לך עוד שנים רבות של עבודה פוריה, בבריאות איתנה לך ולכל צוות משרדך.

בהערכה רבה,
אבא של חייל


פרחים

לצפייה בהמלצה

למרב,

כי את פשוט נהדרת!

חיים הרצמן
פייסבוק

לצפייה בהמלצה

עו”ד מעולה, חכמה, חריפה ועזרה. מקצועית מאוד מאוד.

יפעת
גוגל

לצפייה בהמלצה

משרד בוטיק, עם יחס אנושי ואישי. משרד בו הלקוח אינו עוד אחד מיני רבים, אלא לקוח הוא אדם שנפגע וכעת נלחם על המגיע לו. עו”ד מירב הינה דור שלישי לעורכי דין ששמו להם להציב את הלקוח מעל לכל. יישר כח

שלמה גולדשטיין
פייסבוק

לצפייה בהמלצה

אני סובל מ PTSD משנת 2010. נעזרתי בתביעה מול משרד הביטחון במשרד עו”ד מסוים שלא טיפל בי (להערכתי) כיאות והתוצאות מדברות בעד עצמן, קיבלתי 20% נכות. בזבזתי כסף לריק ,לתוצאה שכזו לא הייתי זקוק לעו”ד, הייתי מאוכזב ומתוסכל מאד.
בהמשך ניסיתי את כוחי בהתמודדות מול אגף השיקום ללא עזרת מקצועית והעלו לי את אחוזי הנכות ל 30%. אני ומשפחתי סבלנו מאד (וסובלים עדיין) ולאחר התלבטויות החלטנו שמן הצדק לא ראוי שנוותר וצריך להיעזר בעו”ד (אחר).
בחיפושי קראתי על עורכי דין רבים, אך את עיניי צדה הכתבה על עו”ד מרב וייס קרטיה שבתביעה של נכה מול אגף השיקום היא הצליחה ליצור תקדים משפטי מול משרד הביטחון ואמרתי לעצמי הינה כזו עורכת דין אני מחפש, אחת שנלחמת. אך עדיין לא היו לי כוחות להיכנס שוב למאבקים מול אגף השיקום. לאחר זמן מה, קיבלתי שיחה טלפונית מחבר מזמנים עברו שגם הוא נכה עם PTSD ובתום השיחה הוא המליץ לי על עו”ד טובה שטיפלה בו (שלמרבה הפלא) קוראים לה עו”ד מרב וייס קרטיה. השיחה וההמלצה גמלו בליבי החלטה לפנות אל עו”ד מרב וייס קרטיה ולבקש את עזרתה.
פגשתי עורכת דין (שהיא גם בן אדם – למרבה הפלא) מכירה את המטריה על בוריה ,קשובה ,אכפתית והכי חשוב נלחמת בשבילך, עובדה – קיבלתי 70% נכות לצמיתות.
זה לא הפך אותי לאדם בריא, לא הקל עלי או על משפחתי והסובבים אותי אבל לפחות מקל על התסכול (לעומת התוצאה הראשונה) כאשר החיים שלי ושל משפחתי התהפכו
מה צריך יותר מזה? ממליץ בחום.
שלמה גולדשטיין

 

רביע עמאר
גוגל

לצפייה בהמלצה

אני נכה צה”ל ומיוצג ע”י עו”ד מרב וייס קרטיה מזה שנים.
זכיתי לטיפול מקצועי ברמה גובהה מאוד, טיפול אמין ומסור עם יחס אישי מצוין.
אות כבוד והערכה לה על ההצלחות וההשגים
אני ממליץ בחום על עו”ד מרב וייס קרטיה

יוסף סיטון
מייל

לצפייה בהמלצה

מרב היקרה, כבר כמה חודשים שאני רוצה לומר לך תודה על הכל ואני לא מוצא את המילים הנכונות והמדוייקות, לאיך לומר ומה לומר וגם כרגע כשהחלטתי לכתוב את מה שיוצא לי מהלב אין לי את היכולת לזה כי זה ייקח שעות אולי יותר, כי מילים לא יכולות לתאר את המהפך שקרה לי לאישתי ולילדים בזכותך, אז פשוט אני אכתוב תודה, ככה תודה אבל אמיתית כנה ופשוטה אבל עם כל הכוונה ועם כל הלב.
תודה על האמת לאורך הדרך על המקצועיות על ההסברים שחזרו על עצמם כל פעם בווריאציה אחרת ועם הרבה אורך רוח, על התמיכה בצדקת הדרך ויותר מכל החוזק שהקרנת כדי שלא אשבר, גם ללוחמים אריות כמוני שיירקו דם והוא לא מפסיק לטפטף יש הרבה רגש וכולנו צריכים את החוזק והחיזוק ופשוט הקרנת כח וידע, והיית שם עם התותחים הכי כבדים הלב והשכל וזה כ”כ הרגיע אותי עם כל הפוסטראומה שלי, אז מה שנשאר לי זה לאחל לך ולצוות המופלא שלך רק טוב ומקווה שלא תפסיקי לעשות טוב. בברכה, יוסף סיטון מחזור גיוס 2003-2007 גבעתי

משפחת ראויה ומוסא היב
פרחים

לצפייה בהמלצה

הוקרת תודה
לעורכת דין מרב וייס-קרטיה -ייצוג נכי צה”ל
וכל צוות המשרד
ברצונו להודות על העבודה המסורה,
הטיפול החם והסבלנות שהענקתם
לנו בטיפול בתיק.
אנו מודים לכם, עם המון תודה
והערכה רבה.
תודה
משפחת ראויה ומוסא היב

שרון פישביין
פייסבוק

לצפייה בהמלצה

עו”ד מירב וייס מקצועית ,איכותית , אמינה וישרה ! מומלץ בחום !הטובה מכולם !

יפה לוי
גוגל

לצפייה בהמלצה

משרד איכותי , נעים , יחס אישי חם ,טיפול יסודי ומהיר, תענוג

המלצה של ש י
גוגל

לצפייה בהמלצה

שלום,
אני מכיר את עו”ד מירב וייס קרטיה
וענת המזכירה משנת 2002
אפשר להגיד שתמיד היה לי מענה
לשאלות ותשובות ועזרה גם בשעות מחוץ לשעות המשרד
תמיד עזרו לי ותמכו ונתנו בטחון וגם היום
אם יש שאלה תמיד אני יכול להתקשר למשרד
לכול שאלה עיניינת או לברר משהו הכי קטן
שהכול יסתדר
אני יכול להגיד שתמיד היה לי הרגשת בטחון
בעבודה של המשרד של עו”ד מירב

עו”ד מירב וייס קרטיה
אמרתי שהיא לוחמת הצדק
ושהיא לא תוותר על שום פרט
הידע שלה בחוק והנסיון הרב
תמיד ידעתי שאני בידיים הכי טובות
כמובן התמיכה והתחשבות
בכול הדברים שהיו לי
תמיד עזרו לי בכול מצב

עו”ד מירב וייס קרטייה
תילחם בשבילכם ותתן לכם את מלוא הזכויות
שמגיע לכם על פי החוק

* היא מוכרת בעיקר בנכי משרד הבטחון
אך גם בשאר תחומים הקשורים לקבלת זכויות

עו”ד מירב וייס קרטייה
עזרת לי המון
תודה

אביסף טוקר
פייסבוק

לצפייה בהמלצה
מירב.
“הלם קרב זה רגע אחד שבו היית לבד אבוד וחסר אונים ומאז בכל רגע אתה מפחד שזה הולך לקרות לך שוב” כך אמר לי הפסיכולוג בפגישה הראשונה ביחידה לתגובות קרב.
במשפט הזה הוא סיכם את כל הסבל שאני חווה מיום הפציעה שלי בג’נין.
תהליך התביעה מול משרד הביטחון העצים בי את התחושות האלו עד שיום בהיר אחד את הגעת והפכת את הסיוט הזה לחלום טוב…
בטחון בהירות ואמונה בצדקת הדרך הן התחושות שמלוות אותי מאז שהתיק עבר לידים שלך מתיק אבוד עם בקושי 10 אחוזי נכות ורצון שלי להתייאש מהתביעה הפכת את התמונה והבאת אותי ל53 אחוזי נכות ורצון עז לנצח ולעמוד על זכויתי!
לאורך כל הדרך הרגשתי שאת נלחמת לא רק על התיק שלי את נלחמת כי באמת חשוב לך שיעשה צדק עם נכי צה”ל
וכשעושים דברים מתוך אמונה גם מצליחים…
המון המון תודה לך ולצוות המשרד המקסים הייתם לנו בית חם…
בהערכה רבה
אביסף טוקר


מייל

לצפייה בהמלצה

מרב,

אחרי תקופה לא מאד ארוכה, שנדמתה כיובלות, הגיעה ההכרה ואיתה הזכויות. למרות שהתהליך לא היה קל, מלא בעליות ומורדות לא וויתרת, המשכת להילחם והרגשתי שאני נמצאת בידיים מנוסות וטובות.

רציתי להודות לך שלא וויתרת ושיותר מכל, האמנת לי, כשאחרים בחרו שלא.

דאגת להסביר בבהירות את התהליך, מה צריך לעשות ואיך להקדים תרופה למכה, איך להתמודד עם הבירוקרטיה המתישה והכל כדי להשיג את המטרה.

אני מבקשת להודות לך ולצוות המשרד על עבודתכן המוערכת, על הזמינות הרבה והמענה השוטף.

אין לי ספק כי בתהליך מיצוי הזכויות מול משרד הביטחון חשוב לבחור בעורך דין הנכון, ואין ספק שהבחירה  בך הייתה יותר מנכונה.

דוד בן גוריון אמר, תדע כל אם עברייה כי הפקידה את גורל בניה בידי מפקדים הראויים לכך. במקרה שלי זה אמנם לא כל כך קרה בשירות עצמו, אבל לפחות הפקדתי את גורלי בידי עורכת הדין היותר מראויה לכך.

בהערכה ובתודה רבה.


מייל

לצפייה בהמלצה

מרב אהובה,
לעולם לא אשכח את מה שעשית למעני,
בזכותך יצאתי לחרות.
תמיד במקצועיות, אכפתיות ולב ענק.
גם ברגעים קשים, נתת בי ביטחון
שהכל יהיה בסדר, ולא רק שהכל
יהיה בסדר, הרבה מעבר למה שחשבתי אי פעם.
אין מילים אחרות, שפשוט הצלת את חיי והבאת לי תקווה חדשה.
מאחלת לך ולמשפחתך חג שמח.
בתודה והערכה ואהבה ענקית.

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: