קורונה בשירות סדיר או מילואים

חליתם בקורונה, החלמתם, אבל עדיין מלווים אתכם תסמינים של המחלה ואיכות החיים שלכם נפגעה?

מסתבר שחלק גדול מהמחלימים מקורונה, סובלים מתסמונת הפוסט קורונה או בשמה הנוסף: LONG COVID.

פוסט קורונה מתאפיינת בתסמינים רבים ומגוונים:
עייפות, חולשה ותשישות, כאבי פרקים ושרירים, כאבים בחזה, שיעול, חוסר תחושת ריח וטעם, כאבי ראש, הפרעות שינה, הפרעות בזיכרון ובריכוז, פוסט טראומה, חרדה, דיכאון, ירידה בשמיעה, סיבוכים עוריים, אפילו נשירת שיער ועוד….

מחלימים רבים מדווחים על תופעות שונות כאלו הנמשכות גם חודשים לאחר ההחלמה מהמחלה. גם אצל מחלימים שחלו בצורה קלה או ללא תסמינים כלל, חלקם מדווחים כי פיתחו תופעות לוואי ותסמינים כמפורט לעיל, אפילו מספר חודשים לאחר ההחלמה.

קורונה היא מחלה חדשה. מחקרים על חומרתה והשלכותיה נעשים בכל העולם והמידע מצטבר בהדרגה ובאופן איטי.
אם נדבקתם בקורונה בזמן השירות הצבאי או אם אתם מכירים חייל/ת שנדבקו כאמור, אשר החלימו מהקורונה אבל עדיין סובלים מתופעות שניתן לייחס אותם למחלת הקורנה (כפי שפרטתי לעיל) ותופעות אלו מגבילות את התפקוד היומיומי של החייל/ת, עליכם להגיש תביעה כנגד משרד הביטחון ואתם עשויים להיות מוכרים כנכי צה”ל בעקבות אותן הפרעות תפקודיות.

להכרה שלכם כנכי צה”ל, חשיבות רבה לגבי הטיפול והזכויות להם אתם תהיו זכאיים כעת ובעתיד. מאחר ורב הנסתר על הגלוי במחלת הקורונה, קיימת חשיבות רבה בהכרה כעת במחלה ובהשלכותיה העתידיות.

מכיוון שזוהי מחלה חדשה שהמידע הרפואי לגביה מצומצם, אין ספק כי ליווי וייצוג משפטי ומקצועי ע”י עו”ד המנוסה בהגשת תביעות נגד משרד הביטחון, עשוי להיות ההצלחה שלכם בתיק לקביעת קשר סיבתי עובדתי רפואי ומשפטי בין המחלה והשלכותיה לבין השירות הצבאי.

אני מזמינה אתכם להתקשר אליי לקביעת שיחת ייעוץ ראשונה ובדיקת זכויותיכם, ללא תשלום.

מעוניינים להגיש תביעה?

אנו תמיד זמינים כדי לעזור לך. שלחו לנו את הפרטים שלכם וניצור עמכם קשר בהקדם.